logotyp Fundacji Z sercem do Pacjenta

Informacja o spotkaniu organizowanym w dniu 18 maja 2026 r. (poniedziałek) przez Fundację z Sercem do Pacjenta

Poniżej plakat informacyjny:

Treść plakatu:
ORGANIZATOR: FUNDACJA Z sercem do Pacjenta
PATRONATY HONOROWE: Minister Zdrowia, NFZ, Rzecznik Praw Pacjenta, Państwowa Inspekcja Sanitarna, POWIAT ŁĘCZYCKI.
KLUB PACJENTA 18.05 godz. 10:00
MIEJSCE SPOTKANIA: Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy, ul. Zachodnia 6
Przyjdź, zbadaj się i zadaj pytanie
Strefa badań profilaktycznych: 6 – odprowadzeniowe EKG, pomiar poziomu glukozy we krwi, pomiar ciśnienia, porady pielęgniarskie
Strefa porad i edukacji zdrowotnej: stoisko ds. profilaktyki Łódzkiego OW NFZ – pomiar składu ciała analizatorem, informacje o programach profilaktycznych NFZ + pomoc w założeniu konta, dostęp do bezpłatnego portalu Diety NFZ, informacje o leczeniu (w tym uzdrowiskowym), pomoc w znalezieniu najszybszych terminów leczenia, stoisko informacyjno-edukacyjne PSSE w Łęczycy – porady i materiały nt. szczepień, chorób zakaźnych oraz zdrowego stylu życia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Łęczycy – informacja o dostępnych świadczeniach dla Seniorów i Osób z Niepełnosprawnościami, usługi elektroniczne – eZUS, mZUS, e-wizyta oraz porady dotyczące wypełniania wniosków (możliwość rezerwacji wizyt w placówkach ZUS)
Wydarzenie otwarte i bezpłatne